Estland Kanäle

,

{name} online television3plus

Estland / Lokaler tv

2 852 Ansichten

3+ Estonija (ka: TV3+ Estonija; vene: 3+ Эстония) on Eesti venekeelne telekanal. See on TV3 tütarkanal.
Телеканал 3+ - современный развлекательный телеканал для молодых и активных жителей Эстонии, говорящих на русском языке.

{name} online televisionAloTV

Estland / Musik

2 834 Ansichten

Eesti muusika, huumori ja meelelahutuse kanal. Mis aastaid levis Tartu ümbruses ja hetkel on nähtav Elioni ja Starmani DigiTVs. Alo Televisioon on Eesti telekanal, mis näitab ööpäevaringselt Eesti muusikavideoid.

{name} online televisionETV - Eesti Televisioon

Estland / Öffentliches

2 187 Ansichten

Eesti Televisioon on Eesti avalik-õiguslik telekanal.

Esimene ametlik proovisaade oli eetris 19. juulil 1955. aastal. 1955–1965 kandis ETV nime Tallinna Televisioonistuudio. 1. juunil 2007 ühinesid Eesti Televisioon ja Eesti Raadio Eesti Rahvusringhäälinguks.

{name} online televisionETV+

Estland / Lokaler tv

2 681 Ansichten

ETV+ on Eesti Rahvusringhäälingu telekanal, mis edastab venekeelset programmi. See alustas saadete edastamist 28. septembril 2015.
ETV+ — это русскоязычный эстонский телеканал. Актуальная информация и дискуссии, живые эмоции и яркие впечатления в телевизионном эфире, интернете, смартфоне и социальных сетях. Вместе мы в плюсе!

{name} online televisionETV2

Estland / Öffentliches

2 123 Ansichten

ETV2 on Eesti Rahvusringhäälingu ainult digitaalselt leviv telekanal, mis alustas saadete edastamist 8. augustil 2008. Saadete edastuse formaat on MPEG4 AVC ja kuvamisformaat 16:9.

{name} online televisionKanal 11

Estland / Lebensstil

2 081 Ansichten

Kanal 11 on Eesti telekanal.
Kanal 11 on 27. märtsil 2008 tegevust alustanud naistele suunatud telekanal, mis on nähtav nii maapealse digiringhäälingu kui ka kaabelvõrkude kaudu.
Kanal 11 programm on kokku pandud mõeldes pigem naistele ja nende soovidele, kuid mõnusat meelelahutust võib leida Kanal 11 ekraanilt igaüks. Suhted, pere, ilu, mood, tervis, kodu, elustiil, muusika, nõuanderubriigid jne. on vaid valik teemasid mida Kanal 11 oma vaatajale vahendab.

{name} online televisionKanal 12

Estland / Lebensstil

2 136 Ansichten

Kanal 12 on Eesti eratelekanal, mis alustas tegevust 8. juunil 2011. Testosterooniga lajatav telekanal Kanal 12 pakub vaatajatele kõike, mida ühe õige mehe hing ihaldab: siin on pakatavat põnevust, kauneid naisi, kiireid autosid, krõbedat huumorit, spordiülekandeid ning palju muudki!

{name} online televisionKanal 2

Estland / Öffentliches

2 360 Ansichten

Kanal 2 on Ilmar Taska loodud Eestis tegutsev eratelekanal.
Kanal 2 asutati 1993a sügisel filmiprodutsent Ilmar Taska poolt. Eesti esimese erakapitalil põhineva telekanali esimene saatepäev algas 1993 a. 1. oktoobril kodumaise animafilmiga Kapsapea.
Eesti noorel ja kiiresti areneval meediamaastikul 90-ndate aastate keskpaigas toimunud olulised muutused puudutasid mõistagi ka Kanal 2-e.

{name} online televisionLife TV MTÜ

Estland / Religion

1 439 Ansichten

Kristlik telekanal LIFE TV alustas tööd 7. juunil 1995. aastal. LIFE TV - Kristlik satelliittelekanal. Eesti, Baltimaad, Euroopa, SRÜ riigid, Kaukaasia regioon, Kasahstan, Iisrael, Asia, Põhja Afrika.

{name} online televisionRiigikogu TV

Estland / Lokaler tv

1 892 Ansichten

Vaata otseülekandeid komisjonide avalikelt istungitelt ja Riigikogu konverentsisaalis toimuvatelt olulistelt üritustelt. Riigikogu kontot haldab Riigikogu Kantselei avalike suhete osakond.

{name} online televisionTallinna TV

Estland / Lokaler tv

2 315 Ansichten

Tallinna Televisioon on Tallinna linna digitaalne telekanal, mille põhikirjaline eesmärk on kajastada elu Eesti pealinnas. Kanalit haldab Tallinna linna sihtasutus Tallinna Televisioon. Tallinna Televisioon on euroopalikke väärtusi kandev innovaatiline meediaorganisatsioon, mis kajastab elu Eesti pealinnas mitmekülgselt ja loovalt, pakkudes tasakaalustatud tõepärast informatsiooni, meelelahutust ja TV‑teenuseid.

Tallinna Televisiooni eesmärk on luua ja esindada tallinlaste avalikku arvamust igas linnaelu olulisemas küsimuses ja stimuleerida erinevate Tallinna elanikerühmade vahelist kommunikatsiooni. Seda kõike pidades silmas erinevate vaatajarühmade vajadusi ning pakkudes tribüüni erinevatele vaadetele.

{name} online televisionTV6

Estland / Öffentliches

2 869 Ansichten

TV6 on Eestis tegutsev eratelekanal. TV6 tuli eetrisse 2008. aasta 24. märtsil. TV6 on TV3 digitaalne sõsarkanal, mis alustas ka paljude seni TV3-s olnud sarjade näitamist.
9. jaanuarist 2010 lõpetati raha kokkuhoiu vajaduse tõttu TV6 saadete edastamine vabalevis. Kanal on veel nähtav tasuliste kuumaksuliste televisiooniteenusepakkujate kaudu.