LetlandTV Zenders

,

{name} online television3+ Latvija

Letland / Vermaak Tv

6 120 Uitzicht

3+ ir televīzijas kanāls Latvijā, kas izveidots 2003. gadā. Kanālā visas programmas tiek pārraidītas krievu valodā. Kanāls pieder uzņēmumam Modern Times Group. Kanāla programmu veido populāri Krievijas televīzijas kanālu izklaidējoši raidījumi, humora pārraides, televīzijas un realitātes šovi, seriāli, mākslas filmas, Krievijas animācijas filmas, sporta spēļu translācijas. Kanāla slavenākās pārraides ir Nasha Russia, "Laimīgi kopā", "Virtuve", "Simpsoni" un Comedy Club. Kanālam nav informatīvās ziņu pārraides. Kanāls ir reģistrēts Lielbritānijā. Tas ir pieejams Virzemes TV, ciparu televīzijā un kabeļtelevīzijā.

{name} online televisionKanāls 2

Letland / Vermaak Tv

3 774 Uitzicht

Kanāls 2 ir televīzijas kanāls Latvijā, kas izveidots 2006. gada 29. maijā. Kanāls pieder uzņēmumam Modern Times Group. Kanālā tiek pārraidīti ārzemju un latviešu seriāli, filmas, Latvijas un ārzemju mūzikas izpildītāju dziesmu videoklipi, informatīvi izklaidējošas pārraides. Līdz 2012. gada janvārim kanāla nosaukums bija saucies Latvijas Mūzikas kanāls jeb saīsinājumā LMK. Kanāls ir pieejams gandrīz visos kabeļu un ciparu televīzijas tīklos Latvijā, kā arī Lattelecom virszemes televīzijā.

{name} online televisionLNT Latvija

Letland / Openbare Tv

4 477 Uitzicht

LNT ir viens no vadošajiem televīzijas kanāliem Latvijā, kas izstrādā un pārraida kvalitatīvus audiovizuālos produktus daudzveidīgai TV skatītāju auditorijai, īpaši izceļot pozitīvās emocijas un informācijas objektivitāti. Latvijas Neatkarīgā Televīzija jeb saīsinājumā LNT ir televīzijas kanāls Latvijā, kas izveidots 1996. gadā, apvienojoties kanāliem NTV-5 un Picca TV. Kanāls pieder uzņēmumam Modern Times Group. Kanāla LNT dibinātājs un ģenerāldirektors ir uzņēmējs Andrejs Ēķis.

{name} online televisionLTV1

Letland / Openbare Tv

5 303 Uitzicht

Latvijas Televīzija (LTV) ir valstij piederoša televīzija Latvijā, kas raida kopš 1954. gada 6. novembra. Latvijas Televīzija daļēji tiek finansēta no valsts (60%), bet pārējo finansējumu iegūst no reklāmas. Tās darbību kontrolē Nacionālā Radio un Televīzijas Padome (NRTP). LTV ir divi kanāli: LTV1 un LTV7 (agrāk LTV2). Abi Latvijas televīzijas kanāli tiek raidīti caur Astra 4A satelītu, kā daļa no Viasat SES SIRIUS maksas paketes.

{name} online televisionLTV7

Letland / Openbare Tv

5 420 Uitzicht

Latvijas Televīzija (LTV) ir valstij piederoša televīzija Latvijā, kas raida kopš 1954. gada 6. novembra. Latvijas Televīzija daļēji tiek finansēta no valsts (60%), bet pārējo finansējumu iegūst no reklāmas. Tās darbību kontrolē Nacionālā Radio un Televīzijas Padome (NRTP). LTV ir divi kanāli: LTV1 un LTV7 (agrāk LTV2). Abi Latvijas televīzijas kanāli tiek raidīti caur Astra 4A satelītu, kā daļa no Viasat SES SIRIUS maksas paketes.

{name} online televisionOE TV

Letland / Lokale Tv / Vermaak Tv

4 541 Uitzicht

Телеканал TVOE - музыкально-развлекательный канал, который дарит своим зрителям отличное настроение 24 часа в сутки.
Мы отбираем лучшие музыкальные клипы Латвийских и зарубежных исполнителей.
Мы хотим сделать досуг зрителей максимально интересным и разнообразным, поэтому помимо музыки на канале представлены отличные фильмы разнообразных жанров, захватывающий сериал «Мертвая зона», динамичные шоу «Последние 10 фунтов», репортажи с интереснейших мероприятий происходящих в городе, а так же другие программы собственного производства.

{name} online televisionPirmais Baltijas Kanāls

Letland / Openbare Tv

3 513 Uitzicht

Первый Балтийский канал (ПБК) работает с 4 сентября 2002 года и входит в балтийский медиа-холдинг "Baltic Media Alliance". ПБК создан на базе крупнейшего российского телеканала "Первый Канал". Аудитория ПБК в Балтии превышает 4 млн. человек.
Особое внимание в компании уделяется качеству телевизионного продукта. Жанровую структуру вещания телеканала составляют информационные программы, многосерийные телефильмы и сериалы, телепублицистика, ток-шоу, телевикторины, комедийные и игровые форматы, полнометражные художественные и документальные фильмы, трансляции спортивных и общественно-политических событий, зрелищных мероприятий, а также не транслируемые оригинальной версией Первого канала телемагазины и ночной музыкальный блок.

{name} online televisionPirmais Baltijas Muzikālais Kanāls

Letland / Muziek

3 481 Uitzicht

Pirmais Baltijas Muzikālais kanāls ir 100% interaktīvs diennakts muzikālais kanāls, kura ēteru veido paši skatītāji!
70% kabeļu tīklu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā – 2,5 miljoni skatītāju!
150 000 satelītu komplektu lietotāju!
Apraides internetā visā pasaulē!
Mūsu SKATĪTĀJS skatās tikai to, ko vēlas un tad, kad vēlas!

{name} online televisionRe:TV

Letland / Lokale Tv

3 217 Uitzicht

Latvijas Reģionu Televīzija „Re:TV” ir nacionālais televīzijas kanāls, kura satura veidošanā ir iesaistītas Latvijas reģionālās un vietējās televīzijas, un neatkarīgo producentu apvienības. Re:TV nodrošina informācijas – ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju u.c. aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā, kas pieejams ikvienam Latvijas un ārvalstu skatītājam.

{name} online televisionRīga TV24

Letland / Nieuws

3 509 Uitzicht

“RīgaTV 24” ir televīzijas kanāls rīdziniekiem, kas informē par dzīvi Rīgā.
Televīzijas kanāla mērķis ir sniegt informāciju par aktuālajiem notikumiem Rīgā, kā arī sniegt iespēju skatītājam iesaistīties satura veidošanā.

{name} online televisionSportacentrs TV

Letland / Sport Tv

3 386 Uitzicht

sportacentrs.com ir Latvijas sporta ziņu Interneta vietne. Tā tika izveidota 2002. gadā ar nosaukumu eSports.lv. Tā apraksta jaunākos Latvijas un Pasaules sporta notikumus, intervijas ar Latvijas sportistiem. Portālā ir pieejams sporta forums viedokļu apmaiņai un lapas versija mobilai piekļuvei. 2009. gada septembrī lapai tika pievienota versija krievu valodā, kuru vēlāk slēdza.

{name} online televisionSTV Pirmā!

Letland / Lifestyle Tv

3 982 Uitzicht

Pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm! Tu – mīlošā. Tu – sapņojošā. Draudzene. Mamma. Ballīšu dīva. Pasaules izzinātāja. Tu – sieviete. STV Pirmā! ir pirmā televīzija Latvijā, kas radīta tieši Tev. Tavai atpūtai pēc darba dienas, jauniem iedvesmas mirkļiem un godīgai sarunai par dzīvo. S·TV ir radīta tieši Tev, sievietei, lai ik dienu Tevi iepriecinātu, iedvesmotu, lutinātu un pārsteigtu!
Latvijā un pasaulē radīti šovi! Kulta seriāli un filmas par iedvesmojošākajām planētas sievietēm!

{name} online televisionTV Kurzeme

Letland / Lokale Tv

3 307 Uitzicht

Kurzemes Televīzija ir viena no divām reģionālajām telekompānijām, kura sagatavo raidījumus ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā.

{name} online televisionTV3 Latvija

Letland / Openbare Tv

5 702 Uitzicht

TV3 ir televīzijas kanāls Latvijā, kas izveidots 1998. gada novembrī. Kanāls pieder uzņēmumam Modern Times Group. Kanālā visas programmas tiek pārraidītas latviski vai ar latviešu subtitriem. Kanāls sāka raidīt 1998. gada novembrī kā 31. kanāla pēctecis, bet nesaņēma licenci līdz 2001. gadam. Kanāla popularitāte ir augusi un pašlaik tas ir viens no skatītākajiem televīzijas kanāliem Latvijā.

{name} online televisionTV6 Latvija

Letland / Lokale Tv / Vermaak Tv

6 717 Uitzicht

TV6 - aizraujošas izklaides kanāls moderniem un aktīviem cilvēkiem. Saturu veidojam, balstoties uz pasaulē pārbaudītām vērtībām un aktualitātēm sportā. TV6 ir televīzijas kanāls Latvijā, kas izveidots 2007. gada 22. aprīlī. Kanāls pieder uzņēmumam Modern Times Group. Kanālā visas programmas tiek pārraidītas latviski vai ar latviešu subtitriem. Kanālā rāda seriālus, multiplikāciju filmas un sporta pārraides. Kanālā var redzēt komēdijseriālus "Simpsoni", "Divarpus vīri", "Gāzi grīdā!", "Pēdējais īstais vīrs" un oriģinālraidījumus "Overtime TV", "Iespējams tikai Krievijā" un "Cilvēks pret mušu".
.


{name} online televisionVisiem LTV

Letland / Openbare Tv

3 663 Uitzicht

VISIEMLTV.LV ir kanāls, kurā apkopots saturs, kas pieejams skatītājiem visā pasaulē.
Latvijas Televīzija bieži saņem jautājumus no skatītājiem, kādēļ viss LTV saturs nav pieejams ārzemēs.
Latvijas Televīzijas finansiālās iespējas dažkārt liedz iegādāties tiesības raidīt atsevišķus raidījumus visā pasaulē, kuriem autortiesību maksa ir ļoti dārga.
VISIEMLTV.LV ir vietne, kurā ienākot, ērti varēsiet noskatīties programmā piedāvātos raidījumus.