SlowakijeTV Zenders

,

{name} online televisionArena Sport 1

Slowakije / Sport Tv

10 133 Uitzicht

Slovenská športová TV stanica, ktorá oslovuje fanúšikov slovenského športu. Má za cieľ konkurovať zahraničným športovým staniciam kvalitou a ponukou atraktívneho programu pre domáceho diváka.

{name} online televisionArena Sport 2

Slowakije / Sport Tv

8 093 Uitzicht

Slovenská športová TV stanica, ktorá oslovuje fanúšikov slovenského športu. Má za cieľ konkurovať zahraničným športovým staniciam kvalitou a ponukou atraktívneho programu pre domáceho diváka.

{name} online televisionATV Ziar nad Hronom

Slowakije / Lokale Tv / Nieuws

3 811 Uitzicht

Informácie z regiónu Žiar nad Hronom, Vysielame v sieti MVDS 12GHz spoločnosti SATRO a káblových rozvodoch DIGI TV a SANTOV.

{name} online televisionDIGI Sport TV

Slowakije / Sport Tv

7 010 Uitzicht

Digi TV je satelitná platforma, patriaca rumunskej spoločnosti RCS&RDS. Je dostupná v Rumunsku, Maďarsku, Srbsku, Chorvátsku, Česku a na Slovensku. Vysiela z družíc Thor 6 a Intelsat 10-02 na pozícii 0,8° Z.

{name} online televisionDTV - Devínskonovoveská televízia

Slowakije / Lokale Tv

3 911 Uitzicht

Devínskonovoveská televízia vznikla v roku 1996 pri Miestnom úrade mestskej časti Bratislava-Devínska Nová Ves.
Vysielať sme začali 26.9.1996. V roku 1999 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným so 100% majetkovou účasťou mestskej časti Bratislava-Devínska Nová Ves. Signál DTV je šírený káblovým televíznym rozvodom, v súčasnosti máme viac ako 5 000 prípojok.

{name} online televisionDúbravská Televízia

Slowakije / Lokale Tv

4 050 Uitzicht

Prvý projekt na zriadenie lokálnej TV v podmienkach Dúbravky predložila miestnemu zastupiteľstvu v 1. volebnom období miestnej samosprávy (v rokoch 1990 – 1994) vtedajšia poslankyňa Táňa Heldová. Jej projekt však nenašiel medzi kolegami poslancami podporu. V ďalšom volebnom období (1994 – 1998) sa chopila tejto myšlienky poslankyňa Janka Drobová, ktorej projekt bol omnoho viac zameraný na podmienky miestnej TV a preto získal aj podporu v miestnom zastupiteľstve, čoho dôsledkom bolo prijatie uznesenia č. 545 zo dňa 31.3.1998, ktorým zriadilo DT a zároveň aj spoločnosť Televízny kanál Dúbravka s.r.o. (v r. 1999 zmenila názov na Dúbravská televízia s.r.o.), ktorá dostala dňa 14.9.1998 od Rady SR pre rozhlasové a televízne vysielanie licenciu na prevádzkovanie TV vysielania na území Dúbravky.

{name} online televisionHNTV - Humenská televízia

Slowakije / Lokale Tv

2 541 Uitzicht

HNTV je domácou televíziou Humenčanov od roku 1993. Presne vo štvrtok 25. marca v tom istom roku sa uskutočnilo prvé skúšobné vysielanie.
Od 10. novembra 1994 sa nepretržite prihovára divákom v takmer 10 000 domácnostiach.

{name} online televisionJOJ Cinema

Slowakije / Vermaak Tv

5 622 Uitzicht

JOJ Cinema je již sedmou televizní stanicí v portfoliu JOJ Group. Přináší bohatý program pro všechny filmové fanoušky a exkluzivní česko-slovenské filmové premiéry všech žánrů. Jen u nás uvidíte celosvětově známé kinohity z poslední doby a velké množství filmů s hvězdným hereckým obsazením ověnčeným Oskary. Spousta titulů z naší nabídky získala mnoho ocenění na světových filmových festivalech. Svůj oblíbený žánr si u nás najde každý divák - fanoušek akčních filmů a thrillerů, komedií, "romanťáren" nebo i hororů.

{name} online televisionKežmarská televízia

Slowakije / Lokale Tv

2 295 Uitzicht

Sme mestská televízia, ktorá vznikla v roku 2005, kedy začala vysielanie videotextovými správami na infokanáli. Neskôr od 5.4.2006 k nim pribudol i pravidelný týždenný 20 minútový blok reportáží z nášho mesta a jeho okolia. Nazýva sa Kežmarský magazín. Na jeho tvorbe sa podieľajú 6 redaktori, z toho 3 externí a 2 kameramani – strihači. Námety na reportáže dostávame od samotných občanov, prípadne sliedime v meste.

{name} online televisionMestská Televízia Ružomberok

Slowakije / Lokale Tv

2 273 Uitzicht

Mestská Televízia Ružomberok (MTR) je lokálna televízna stanica, ktorá vysiela od 12. februára 2007 v meste Ružomberok. Program je zameraný predovšetkým na udalosti a život v Ružomberku, prípadne v regióne dolného Liptova.

{name} online televisionMestská televízia Trnava

Slowakije / Lokale Tv

4 249 Uitzicht

Mestská televízia Trnava
info o TV bola založená v roku 1997 ako spoločnosť s ručením obmedzeným so 100%-nou účasťou mesta Trnava. Mestská televízia Trnava vysiela v káblových rozvodoch na území mesta Trnava (cca 12 000 domácností cez UPC Analog), UPC Digital, DVB-T na 49 kanáli, ako aj prostredníctvom služby Magio a Swan na celom Slovensku. Takto nás môžu sledovať diváci nielen z Trnavy, ale aj okolia. Spolu je to pokrytie min. 20 okolitých obcí, čo s Trnavou predstavuje asi 120 000 obyvateľov.

{name} online televisionO - RTVS

Slowakije / Openbare Tv

3 470 Uitzicht

Radio and Television of Slovakia (Slovak: Rozhlas a televízia Slovenska) or RTVS is a state-owned nationwide public broadcasting organization in Slovakia. It is headquartered in Bratislava and led by Václav Mika.

{name} online televisionRTV Krea

Slowakije / Lokale Tv

2 410 Uitzicht

Regionálna televízia RTV Krea Vám ponúka vždy čerstvé a aktuálne informácie z celého regiónu. Snažíme sa monitorovať všetko, čo sa deje v oblasti komunálnej politiky, poukazujeme na problémy spoločnosti a oslovujeme kompetentných, aby ponúkli riešenie, zviditeľňujeme kultúrny a športový život.
K pestrosti správ môžete prispieť aj Vy.

{name} online televisionRTVS Dvojka

Slowakije / Openbare Tv

2 920 Uitzicht

Dvojka je okruh (program) Slovenskej televízie.
Vznikol v roku 1993 transformáciou druhého programu Česko-slovenskej televízie, ktorý začal vysielať v roku 1970 pokusne a v roku 1973 pravidelne a bol na rozdiel od federálneho prvého programu koncipovaný ako národný, teda slovenský. V súčasnosti je Dvojka súčasťou verejnoprávneho multiplexu.

{name} online televisionRTVS Jednotka

Slowakije / Openbare Tv

3 676 Uitzicht

Jednotka je televízny okruh (program) Rozhlasu a televízie Slovenska.
Vznikol v roku 1993 transformáciou prvého programu Česko-slovenskej televízie (v tom čase nazývaného F1), ktorý začal vysielať v roku 1956 z Bratislavy (od 1962 aj z Košíc a od 1966 aj z Banskej Bystrice) a bol na rozdiel od neskoršieho druhého programu koncipovaný ako federálny, teda český aj slovenský. V súčasnosti je Jednotka súčasťou verejnoprávneho multiplexu.
.


{name} online televisionRTVS NR SR

Slowakije / Openbare Tv

2 514 Uitzicht

Radio and Television of Slovakia (Slovak: Rozhlas a televízia Slovenska) or RTVS is a state-owned nationwide public broadcasting organization in Slovakia. It is headquartered in Bratislava and led by Václav Mika.

{name} online televisionSpartak.tv

Slowakije / Sport Tv

4 770 Uitzicht

Slobodné a nezávislé médium s prevažne športovým obsahom. Vysielanie je zamerané na aktuálne spravodajstvo a dianie vo svete športu :)

{name} online televisionTA3

Slowakije / Openbare Tv

2 934 Uitzicht

TA3 je jedinou spravodajskou televíziou na slovenskom mediálnom trhu. Oficiálne vysiela od 23. septembra 2001. Prvé mimoriadne vysielanie sa však uskutočnilo už 11. septembra 2001 pri príležitosti útoku na Svetové obchodné centrum v New Yorku.
TA3 je slobodné médium s nezávislým obsahom a uznávaný zdroj aktuálnych, pravdivých a overených informácii. Na TA3 nájdete profesionálne spracované témy z oblasti politiky, ekonomiky, financií, športu a sfér spoločenského diania a široké spektrum relácii. TA3 je celoplošná televízia, s denným zásahom na 1,2 mil – 1,5 mil. divákov. V roku 2013 a 2014 televízia TA3 získala ocenenie Superbrands SLOVAKIA.

{name} online televisionTelevízia Central Nitra

Slowakije / Lokale Tv

2 985 Uitzicht

TV CENTRAL Televízia Central je slobodné a nezávislé médium so slobodne a nezávisle vytváraným obsahom. Pre utváranie tohto obsahu sú určujúce len platné zákony a Ústava Slovenskej Republiky. Televízny signál sa šíri prostredníctvom satelitu ASTRA 3A pre zákazníkov SKYLINK, Digi TV, Magio TV, Fiber tv Orange a tiež prostredníctvom SATRO MMDS. Analógový i digitálny signál je šírený v káblových rozvodoch v Nitre, Topoľčanoch, Zlatých Moravciach, Žiari nad Hronom, Bánovciach nad Bebravou, Prievidzi, Partizánskom, Vrábľoch, Šali, Galante, Seredi, Komárne a v mnohých ďalších mestách na Slovensku. Medzi významné mestá diváckeho auditória TV Central

{name} online televisionTelevízia Mistral

Slowakije / Lokale Tv

2 229 Uitzicht

Televízia Mistral vysiela na území mesta Michalovce od 1.1.2000. Za toto obdobie prešla rôznymi organizačnými premenami a zmenila aj vysielaciu štruktúru. Dnes vysiela spravodajský blok premiérovo raz v týždni. Tieto Noviny Mistral sú doplnené o Športové spravodajstvo. Stabilnou je diskusná relácia Žihadlo vysielaná v piatok v premiére a pondelok a v stredu v reprízach. Ako jediná televízia na Zemplíne ba aj v širšom okolí od svojho vzniku vysielala a doposiaľ vysiela celé, nestrihané a neupravované záznamy z rokovania mestského zastupiteľstva.

{name} online televisionTelevízia Pezinok

Slowakije / Lokale Tv

3 863 Uitzicht

lokálna televízia mapujúca dianie v Pezinku a okolí
TV PEZINOK vysiela od októbra 1998. Od začiatku svojej činnosti sa TV PEZINOK stala významným prvkom na lokálnom mediálnom trhu. Televízia významnou mierou prispieva k vyššej informovanosti obyvateľov k rozvoju mesta a regiónu.

{name} online televisionTelevízia Prievidza

Slowakije / Lokale Tv

4 386 Uitzicht

regionálna televízia prináša aktuálne informácie z diania v regióne hornej Nitry

{name} online televisionTelevízia Ružinov (TVR)

Slowakije / Lokale Tv

3 857 Uitzicht

je lokálna televízia, ktorá vysiela v Bratislave od roku 1996. Naladiť si ju môžete v káblovom rozvode spoločnosti UPC na území mestských častí Ružinov, Podunajské Biskupice a čiastočne Vrakuňa.

{name} online televisionTelevízia Trenčín

Slowakije / Lokale Tv

2 575 Uitzicht

Slovenská regionální televize zaměřená na Trenčín. Kromě internetu vysílá i v pozemním DVB-T na 60. kanále, Trenčín - Záblatie (286 m). Platnost licence od 13. listopadu 2000.

{name} online televisionTelevízia TV7

Slowakije / Lokale Tv

3 462 Uitzicht

TV Prešov bola regionálna slovenská televízia v meste Prešov, ktorá vysielala od mája 2007 do septembra 2011.
Vysielala prevzaté relácie zaniknutej televízie Infokanál Temex, ale aj záznamy zo zasadnutí zastupiteľstva mesta Prešov a Prešovského samosprávneho kraja. Televízia vysielala denne v dvojhodinových blokoch, ktoré boli následne počas dňa reprízované.
V septembri 2011 ju nahradila lokálna televízia TV7.

{name} online televisionTV Bratislava

Slowakije / Lokale Tv

3 436 Uitzicht

TV Bratislava (City TV, s.r.o.) začala vysielať 15.februára 2007 na základe pridelenej licencie pre televízne vysielanie.
Televízia je projektom nezávislej televíznej spoločnosti Viva Studio,s.r.o., ktorá má tradíciu už od roku 1994 ako jeden z prvých podnikov tohto typu. Štúdio poskytovalo servis pre STV, zahraničné televízne stanice ČT, Nova, Prima, ARD, filmových producentov a reklamné agentúry. Celé roky spolupracovalo s komerčnými TV stanicami VTV, TV Markíza, neskôr s TV Joj aj TA3. Spoločnosť je aktívna dodnes, najmä v dabingu a v teleshopingu.

{name} online televisionTV Dajto

Slowakije / Openbare Tv / Vermaak Tv

5 168 Uitzicht

TV Dajto je súkromná slovenská televízia zameraná na filmy a komédie.
Sídli v bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica a jej vysielanie začalo 20. augusta 2012. TV Dajto je členom skupiny CME a vysiela 24 hodín denne. Televízia ponúka filmy, seriály a relácie hlavne mužských divákov.

{name} online televisionTV Doma

Slowakije / Lifestyle Tv

5 043 Uitzicht

TV Doma je súkromná televízna stanica programovo zameraná na cieľovú skupinu mladých aktívnych ľudí vo veku 12-54 rokov. Zároveň je to v poradí druhá televízia vysielajúca na Slovensku, ktorá patrí skupine CME. TV Doma vysiela 24 hodín denne. V súčasnosti ju môže prostredníctvom satelitu a IPTV sietí sledovať viac ako 50% z 5,4 miliónového obyvateľstva krajiny.

{name} online televisionTV Hronka

Slowakije / Lokale Tv

3 211 Uitzicht

TV Hronka - regionálna televízia pre Banskú Bystricu, Brezno, Podbrezovú, Zvolen, Žiar nad Hronom a okolie. Televízia Hronka ako programová služba spoločnosti Hronka Production s. r.o., vysiela na základe pridelenej licencie Radou pre vysielanie a retransmisiu v štandarde digitálneho príjmu DVB-T,DVB-S,DVB-C a DVB-H.

{name} online televisionTV JOJ

Slowakije / Openbare Tv

5 379 Uitzicht

TV JOJ je komerčná televízna free-to-air stanica na Slovensku, ktorá patrí do portfólia televíznej skupiny JOJ Group.
Televízia JOJ začala vysielať 2. marca 2002, pričom do sveta médií vstúpila už v roku 2000, pôvodne ako TV Global.
Od roku 2002 sa v televízii JOJ vystriedalo päť generálnych riaditeľov. Prvým bol Richard Rybníček, ktorého od 28. februára 2003 na nasledujúce štyri roky nahradil Milan Kňažko. Dňa 2. mája 2007 bol do najvyššej funkcie menovaný Richard Flimel, 26. mája 2010 ho vystriedal dovtedajší šéf programovej divízie televízie František Borovský.

.