Izrael - Kanały telewizyjne

,

Channel 2 - Mako TV Telewizja onlineChannel 2 - Mako TV

Izrael / Rozrywka TV

1 972 Views

mako (מאקוֹ) הוא אתר תוכן ישראלי מבית קשת, אשר עלה לאוויר באוקטובר 2008.
באתר כתבות ומאמרים בנושאי חדשות, תרבות, ספורט ועוד. כמו כן ניתן לצפות באתר בתכני הווידאו של זכיינית השידור קשת ושל חדשות 2, וכן בתכנים המסופקים בידי דסק חדשות עצמאי המופעל על ידי האתר. mako היה האתר הישראלי הראשון לשדר תוכנית בשידור חי במשך 24 שעות, במקביל לשידורה בטלוויזיה. הייתה זו התוכנית האח הגדול ששידורים שלה התקיימו בעת שידור עונותיה בטלוויזיה.
מיוני 2013 העורך הראשי של האתר הוא אורי רוזן. החל מינואר 2014 עורך מאקו הוא איתי ולדמן.

Channel 8 Telewizja onlineChannel 8

Izrael / Publiczna TV

2 069 Views

ערוץ 8 (הנקרא גם "HOT8" ובעבר, "ערוץ המדע" ולפני כן, "תרבות, מדע וטבע") הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי של חברת הטלוויזיה בכבלים "הוט". הערוץ החל בשידוריו באפריל 1992 בהפקת חברת ICP, ובין השנים 1996–2012 הופק על ידי חברת "נגה תקשורת". מאז סוף דצמבר 2012 מופק הערוץ על ידי חברת "סלוצקי אפיקי תקשורת".

Hasulam Tv Telewizja onlineHasulam Tv

Izrael / Religia TV

1 733 Views

Hasulam TV is a television station in Ramat Gan, Israel, providing religious programs.

HOT3 Telewizja onlineHOT3

Izrael / Rozrywka TV

2 591 Views

הוט 3 (בעבר נקרא: ערוץ 3 ולפני כן ערוץ המשפחה) הוא ערוץ טלוויזיה ייעודי ישראלי של חברת הטלוויזיה והתקשורת HOT. תכניו של הערוץ מוגדרים כעוסקים בנושאי משפחה ובידור.
הערוץ שודר גם ב-yes הטלוויזיה בלוויין במשך כ-8 שנים במתכונת חלקית של תוכני רכש בלבד, בשם "ערוץ 3 ב-yes" ומאוחר יותר, כ-"3 yes stars" ו-"yes stars base".

i24news Telewizja onlinei24news

Izrael / Wiadomości

2 567 Views

i24news הוא ערוץ חדשות ואקטואליה בינלאומי, אשר עלה לשידור ב-2013. בסיס החברה נמצא בלוקסמבורג אך השידור עצמו מגיע מאולפנים אשר הוקמו בנמל יפו בתל אביב. מטרת הערוץ להוות משקל נגד לערוצי חדשות בינלאומיים אחרים, תוך שימת דגש על נקודת המבט הישראלית.

ILTV Telewizja onlineILTV

Izrael / Wiadomości

2 326 Views

Israel’s Voice to the World - get the real story. Watch daily English news directly from Israel.

Jerusalem Online Telewizja onlineJerusalem Online

Izrael / Wiadomości

2 934 Views

JerusalemOnline.com (JOL) is the world's leading website for video news content from Israel in English. For more than 7 years and with full cooperation with Israel's main news source, Channel 2 News Company, JOL has been providing its viewers with ongoing news updates from Israel and the Middle East. In addition, JOL is well known for being the first video newscast from Israel in English which has been showing daily on the website, 7 days a week for the past 7 years. JOL also broadcasts a weekly video news summary, news in Spanish and a weekly newscast in Arabic. In the past year, JOL has been working on expanding its activity and improving the website's design and technology. Today, JOL reports 24/7 news reports from Israel and the surroundings in addition to the daily Newscast.

Телеканал Родной Telewizja onlineТелеканал Родной

Izrael / Lokalny TV

2 393 Views

Телеканал «Родной» задуман как «живой мост», который свяжет русскоязычных людей в наших странах во времени и пространстве. Передачи для него будут создаваться в России и Израиле.
Задача канала — наладить живое интерактивное общение между русскоязычными людьми в наших странах с помощью современных телевизионных средств – связать теплыми воспоминаниями о прошлом, наполнить настоящее интересной и позитивной информацией, построить «мост» в будущее.

הטלוויזיה החינוכית הישראלית Telewizja onlineהטלוויזיה החינוכית הישראלית

Izrael / Publiczna TV / TV dla Dzieci

2 728 Views

הטלוויזיה החינוכית הישראלית, המוכרת גם בשם המקוצר "הטלוויזיה החינוכית" ובמותג "חינוכית", היא תחנת טלוויזיה ציבורית ובכלל הראשונה שפעלה בישראל החל משנת 1966. במקור נועד הערוץ ללמד ילדים ובני נוער נושאים שונים, אולם שנים לאחר הקמתו, החל הערוץ לשדר גם תכנים להעשרת מבוגרים. על פי חוק השידור הציבורי הישראלי החינוכית צפויה להיסגר כ-15 חודשים לאחר העלייה לשידור של התאגיד מזוהה גם בתור ערוץ 23 (על אף שתכניו משודרים גם בערוץ כאן 11 ובערוץ 2 ובעבר שודרו גם בערוץ 10).

וואלה! חדשות Telewizja onlineוואלה! חדשות

Izrael / Wiadomości

2 210 Views

אתר החדשות הגדול והמרכזי בישראל. מבזקים ועדכוני חדשות 24 שעות ביממה. דיווחים ישירים בווידאו ובטקסט על כל האירועים

ויוה Telewizja onlineויוה

Izrael / Lokalny TV / Rozrywka TV

2 259 Views

ויוה הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי. הערוץ הוא בבעלות של דורי מדיה דרסט. הערוץ החל את שידוריו ב-25 באפריל 1999, ומשודר בערוץ 27 ב-HOT ובערוץ 35 ב-yes. הערוץ משדר טלנובלות בשפות עברית, ספרדית, קוריאנית, פורטוגזית וטורקית, בליווי כתוביות בעברית. בעקבות האהדה הרבה לה זכו הטלנובלות המשודרות בערוץ בקרב צופיה, בשנת 2000 נערך בערוץ "טקס ויוה 2000", בהנחיית גבריאל קוראדו, שבמהלכו הוזמנו כוכבי הטלנובלות לישראל, והוענקו להם גביעים על תפקידם בטלנובלות שהשתתפו בהן לפי קטגוריות שונות, כגון "פרס לשחקנית הטובה ביותר", שזכתה נטליה אוריירו, "פרס לשחקן הטוב ביותר", שזכה פקונדו ארנה, ו"פרס לטלנובלה הטובה ביותר", שזכתה "בובה פראית", וכן הלאה.

ערוץ 10 Telewizja onlineערוץ 10

Izrael / Publiczna TV

1 869 Views

ערוץ 10 (נקרא בעבר "ישראל 10") הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי, בשליטת קבוצת התקשורת RGE‏ (51%), והממומן באמצעות שידור פרסומות. הערוץ נקלט בבתי הצופים באמצעות חברת הכבלים ("HOT"), חברת הלוויין ("yes") או באמצעות עידן+. הערוץ מועבר באופן חופשי גם באמצעות הלוויין עמוס.

ערוץ 2 Telewizja onlineערוץ 2

Izrael / Publiczna TV

2 636 Views

ערוץ 2 (נקרא בעבר הערוץ השני) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי, שהחל לשדר שידורי תוכן ניסיוניים ב-23 באוקטובר 1986, במימון אגרת הטלוויזיה. הערוץ החל לשדר שידורים מסחריים ב-4 בנובמבר 1993 במסגרת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. בשנותיו הראשונות הופעל הערוץ בידי שלוש זכייניות, ובמשך נותרו רק שתיים מהן: קשת ורשת.
ב-31 באוקטובר 2017 הערוץ עתיד לסיים את שידוריו וביום למחרת להתפצל לשני ערוצים - אחד לכל זכיינית. "קשת" תשדר בערוץ 12, ו"רשת" תשדר בערוץ 13.

ערוץ 20 Telewizja onlineערוץ 20

Izrael / Lokalny TV

1 945 Views

ערוץ 20 (נקרא בעבר ערוץ המורשת) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי, המשודר באמצעות חברת הכבלים HOT, חברת הלוויין yes או באמצעות ממיר עידן+. הערוץ מועבר גם באופן חופשי, באמצעות לוויין התקשורת עמוס, באתר האינטרנט ובסלולר.

הערוץ הושק ב-30 ביוני 2014. הוא משדר תוכניות חדשות, אקטואליה, בידור, אירוח ותרבות לכל המשפחה, עם דגש על מסרים ציוניים ופרו-ישראליים. הערוץ ממומן באמצעות פרסומות.

ערוץ 24 Telewizja onlineערוץ 24

Izrael / Muzyka TV

1 931 Views

ערוץ 24 (נקרא בעבר ערוץ המוסיקה ) הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי מבית קשת שמתמקד במוזיקה ישראלית, בנוסף ערוץ 24 משדר גם סרטים וסדרות ישראליים פופולריים.

הערוץ החל לשדר ב-20 ביולי 2003. עורך המוזיקה הראשי היה יואב קוטנר, שמשמש כמגיש ועורך מוזיקלי בתחנת הרדיו גלי צה"ל, ובעבר היה המגיש והעורך המוזיקלי של תוכנית הרדיו האיש הקטן מהרדיו ששודרה ברדיו תל אביב. מפיקת הערוץ היא חברת מימד אולפני טלוויזיה (MTVS), בשיתוף עם זכיינית השידור קשת המחזיקה ב-90% ממניות הערוץ.
.


ערוץ 33 Telewizja onlineערוץ 33

Izrael / Publiczna TV

2 890 Views

ערוץ 33 היה ערוץ טלוויזיה ציבורי ישראלי ששידר בעיקר תוכניות בשפה הערבית. הערוץ נקלט בבתי הצופים באמצעות שידור דיגיטלי קרקעי, באמצעות חברת הכבלים ("הוט") או באמצעות חברת הלוויין ("יס"). כמו כן ניתן היה לקלוט את השידור בכל המזרח התיכון גם באמצעות צלחת לוויין פרטית המכוונת ללווין עמוס. בעקבות החלטת מליאת רשות השידור, החל מה-6 במאי 2012 החלו שידורי ניסיון של מתכונת שידורים חדשה של הערוץ, כ"ערוץ החדשות והתרבות", הערוץ נשאר כשהיה ולא בוצע בו שינוי תוכן בסופו של דבר.

ערוץ 7 Telewizja onlineערוץ 7

Izrael / Wiadomości

1 878 Views

ערוץ 7 הוא רשת תקשורת ישראלית, הכוללת אתר חדשות, עיתון וכן שידורי טלוויזיה ורדיו המועברים דרך האינטרנט. לרשת תכנים בעברית, באנגלית, ברוסית, בספרדית ובצרפתית. הרשת מזוהה עם המגזר הדתי-לאומי.
הרשת נמצאת בבעלות תאגיד Holyland Holdings, הרשום באיי מרשל, שבעלי השליטה בו הם משה גנץ ושילה סימנוביץ, שניהם אזרחי ארצות-הברית

ערוץ 9 Telewizja onlineערוץ 9

Izrael / Wiadomości

1 998 Views

ערוץ 9 (ברוסית: 9 Канал Израиль) הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי בשפה הרוסית. הערוץ משודר באפיק 9 בשידורי הלווין והכבלים מ-2002. בעלי אנטנה אינם יכולים לצפות בערוץ. הערוץ מיועד לעולים וישראלים ותיקים כאחד. רוב התוכניות המשודרות בו מלוות בתרגום לעברית. הערוץ משדר מהדורות חדשות, מגזין אקטואליה, שעשועונים, תוכניות אירוח ובידור, תוכניות דת ומסורת, סדרות דרמה, פעולה וקומדיה, סרטי קולנוע ועוד. שיעור הצפייה בערוץ הוא נמוך יחסית, אך עומד בציפיות בעליו, איש העסקים לב לבייב.

ערוץ הופ! Telewizja onlineערוץ הופ!

Izrael / TV dla Dzieci

1 881 Views

ערוץ הופ! הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי המיועד לילדי טרום בית ספר וכיתות א' והלאה (גילאי שנתיים ומעלה). הערוץ משודר בישראל מדי יום בין השעות 5:00 בבוקר ל-23:00 בערב במסגרת חבילות הבסיס של חברת הכבלים HOT (אפיק 77) וחברת הלוויין yes (אפיק 82). קבוצת הופ! הינה בית תוכן הפונה אל קהל הצופים בגיל הרך -- גילאי טרום בית הספר והוריהם. בין היתר, הקבוצה הקימה את ערוץ הופ! המשודר מאז שנת 2000 במסגרת חבילות הבסיס של HOT ו- YES והיה ערוץ ה Pre-school הראשון בעולם. בנוסף, אנו מפיקים את ערוץ "לולי" לפעוטות, הכלול בחבילת הילדים של HOT ואת ערוץ "הופ! ילדות ישראלית" הנמכר בתשלום בשתי הפלטפורמות.

ערוץ הידברות Telewizja onlineערוץ הידברות

Izrael / Wiadomości

3 273 Views

דיווחי אקטואליה שוטפים, חדשות יהדות, שיעורי תורה ורוח, מדורי נשים, ילדים, תורה ומדע, תרבות יהודית ועוד, מאגר VOD ענקי ועוד

ערוץ הילדים Telewizja onlineערוץ הילדים

Izrael / TV dla Dzieci

1 877 Views

ערוץ הילדים (בעבר נקרא: ערוץ 6 ) הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי לילדים המשודר בממיר הדיגיטלי של HOT (ערוץ 80) ופרטנר (ערוץ 6).

הערוץ הוא אחד מערוצי הכבלים הראשונים בישראל, יחד עם ערוץ המשפחה (לימים ערוץ 3), ערוץ הספורט וערוץ הסרטים. עד ספטמבר 1996 הערוץ היה בבעלות חברות הכבלים, ומאז הוא בבעלות נגה תקשורת שהיום היא חלק מקבוצת התקשורת RGE.

ערוץ הכנסת Telewizja onlineערוץ הכנסת

Izrael / Publiczna TV / Lokalny TV

2 022 Views

ערוץ הכנסת הוא ערוץ טלוויזיה ממלכתי ציבורי, אשר מופעל על ידי חברת החדשות של ערוץ 2. הערוץ משודר באפיק 99 בכבלים הדיגיטליים ובלוויין, ובנוסף בעידן+.
ערוץ הכנסת הינו ערוץ של אקטואליה פרלמנטרית ופוליטית, יחיד מסוגו בארץ ובעולם. הערוץ חושף, בשקיפות מלאה, את פעילותם של 120 חברי הכנסת, תוך יצירת היכרות גבוהה של הציבור בתהליכי עבודת הכנסת.
הערוץ משדר למעלה מעשרים תכניות מידי שבוע, בתחומים רבים ומגוונים, בדגש על דיווחי ועדכוני חדשות נרחבים מהזירה הפוליטית.
הערוץ מעביר בשידור ישיר ומלא את דיוני מליאת הכנסת וכן את ועדות הכנסת והסיעות.
הערוץ מקיים שיתופי פעולה רבים עם גופי השידור המובילים בישראל. ניתן לצפות בשידורים גם באמצעות אתר הכנסת (באמצעות אספלורר).
מבחר מתכניות ערוץ הכנסת משודר גם בערוץ 10 בימים א'- ה' בין השעות 12:00-13:00
ובערוץ 2 בימים א'- ה' בין השעות 13:00-14:00

ערוץ הספורט Telewizja onlineערוץ הספורט

Izrael / Sport TV

2 288 Views

ערוץ הספורט הוא גוף שידור מסחרי אשר מפעיל חמישה ערוצי טלוויזיה. כל הערוצים משודרים ב-HOT, ב-yes, בסלקום tv ובפרטנר tv. בנוסף, מפעיל ערוץ הספורט אתר אינטרנט בולט, המשמש לחדשות ופרשנויות בנושאי ספורט.
הערוץ הוא חלק מקבוצת התקשורת RGE הנמצאת בבעלותם של אביב גלעדי, משפחת רקנאטי ולן בלוונטיק. הקבוצה כוללת את ערוץ הספורט, ערוץ הילדים ולוגי.

ערוץ הקניות באינטרנט / Shopping Channel Telewizja onlineערוץ הקניות באינטרנט / Shopping Channel

Izrael / Lifestyle

2 206 Views

Shopping Channel - 21 is a TV channel from Israel.
This was established in 1995 and is jointly owned by a group of thrust and Globus Productions came together and produced the first televised shopping center in Israel.

ערוץ ספורט1 Telewizja onlineערוץ ספורט1

Izrael / Sport TV

2 889 Views

ליגת ווינר בכדורגל, הליגה האנגלית, הליגה הגרמנית, הליגה האיטלקית,הליגה האירופאית, הליגה הברזילאית, הליגה הרוסית, הליגה הבלגית, הליגה ההולנדית, הליגה הארגנטינאית, הצ'מפיונשייפ, הליגה השניה בגרמניה, הליגה ספרדית בכדורסל, הגביע האנגלי, גביע הליגה האנגלי, הגביע הגרמני, הגביע האיטלקי, הגביע הספרדי, סופר קאפ ספרדי, נבחרות אנגליה בוגרת וצעירה, כדורגל מהעולם, מוק' מונדיאל 2014, האבקות WWE, טניס מה ATP, כדוריד, כדורעף ועוד...

קבלה TV Telewizja onlineקבלה TV

Izrael / Religia TV

2 536 Views

ערוץ 66 - מתחברים לטוב
משדר חינם 24 שעות ביממה מגוון עשיר של תכניות מקוריות.
אפיק 66 ביס והוט