Elbasani News لائیو سٹریم

Elbasani News 0/5 - 0 ووٹ

کے بارے میں Elbasani News

مقام: البانیہ
قسم: خبریں
Elbasani News سوشل نیٹ ورک پر: Elbasani News Elbasani News Elbasani News Elbasani News
Me një eksperiencë shumë vjeçare në tregun mediatik Tv Skampa ,Alsion Radio dhe portali elbasaninews.al me programacionin dhe transmetimet e tyre të larmishme ofrojnë shërbimet dhe çmimet më të mira në fushën e marketingut dhe reklamimit të biznesit tuaj.


متعلقہ ٹی وی چینلز

City TV
البانیہ / مقامی ٹی وی
Kanali televiziv lokal nga Shqipëria...

RTSH 24
البانیہ / خبریں
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...

Tele Sport
البانیہ / کھیل
Nuk ka shqiptar që nuk e njeh Telesportin. Një epokë u vendos prej këtij televizioni sportiv, i cili në vitet e veta më...

TV1 Channel
البانیہ / عوامی ٹی وی
Cilesia e edicioneve tona te lajmeve eshte nder me te lartat ne vend. Prioritet eshte ruajtja e standarteve te larta...

Shijak Tv
البانیہ / مقامی ٹی وی
Televizioni i pare privat ne Shqiperi. Shijak Televizion u themelua ne qytetin e Shijakut ku dhe mori emrin.Tani...