Turkki Tv-kanavia

,

1An TV online television1An TV

Turkki / Julkinen tv

5 151 Views

1An TV, Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanalıdır. Kanalın sahibi, Mehmet Ali Ilıcak'tır.
1An TV, Mart 2016'da açılacağını duyurdu. Nisan 2016'da kanal, ayın başlangıcında açılmıştır.

24 TV kanalı online television24 TV kanalı

Turkki / Uutiset

5 168 Views

24 TV, Ethem Sancak'nın imtiyaz sahibi olduğu Esmedya bünyesinde bulunan ve 24 Ocak 2007 tarihinde İstanbul merkezli yayın yapmaya başlayan ulusal bir Türk televizyon kanalıdır.

360 TV kanalı online television360 TV kanalı

Turkki / Viihde Tv

3 771 Views

360, Esmedya bünyesinde yayın yapan bir televizyon kanalı.
Yayın hayatına Skyturk adında bir haber kanalı olarak başlayan kanal, 1 Aralık 2014'ten beri eğlence kanalı olarak yayın yapmaktadır. Kanalın genel müdürlüğünü İlkin Kavukçu, genel yayın yönetmenliğini Cengiz Özdemir, haber koordinatörlüğünü Şeyda Özşan, haber müdürlüğünü ise Münir Koçaslan yürütmektedir. Ekonomi müdürülüğü görevini Uyanış Tuğtaş, program müdürlüğü görevini ise Kemal Coşkuner üstlenmiştir.

365 TV online television365 TV

Turkki / Uutiset

5 326 Views

365 TV, Türksat ve D-Smart'tan yayın yapan televizyon kanalıdır. Sebil Medya Grubu'na ait olan kanal 24 saat boyunca haber videoları yayınlamaktaydı. Sonra Başak Vizyon'aa satılıp yeşilçam filmleri yayınlamaktadır.

a Haber online televisiona Haber

Turkki / Uutiset

3 741 Views

a Haber, Çalık Holding tarafından kurulmuş haber kanalı. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Habertürk TV'nin eski genel yayın yönetmeni Erdoğan Aktaş üstlenmiş, 2011'de yerine eski yardımcısı Cengiz Er geçmiştir. Hem HD hem de SD yayın yapmaktadır. Türkiye'nin ilk HD yayın yapan haber kanalıdır. TRT Türk'ten sonra 16:9 yayın yapan ikinci haber kanalıdır.

a News online televisiona News

Turkki / Uutiset

4 271 Views

a News, Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulmuş uluslararası haber kanalı. 3 Nisan 2017'de yayın hayatına başlayan ilk özel uluslararası İngilizce haber kanalı. Türkiye'nin TRT World'den sonra ikinci İngilizce uluslararası haber kanalı olarak yayın hayatına başladı.

a Spor online televisiona Spor

Turkki / Urheilu

6 634 Views

a Spor, Çalık Holding denetimindeki Turkuvaz Medya Grubu'nun sahipliğini yaptığı bir spor kanalıdır. 15 Temmuz 2014'te yayın hayatına başlaması planlanan kanal Türksat 4A uydusuna geçişin ertelenmesi üzerine 18 Eylül 2014 tarihinde yayın hayatına merhaba demiştir. Türkiye Kupası, Serie A ve Primeira Liga maçlarının yanında TRT ile birlikte Süper Lig maçlarının özetlerini yayınlamaktadır. Sporun her dalında haberler, yorumlar ve tartışma programları bu kanalın içinde yayınlanmaktadır.

A2 online televisionA2

Turkki / Viihde Tv

6 596 Views

A2 Canlı izle, Türkiye'nin yeni kanalı A2 Tv canlı yayını sayfamızdan kesintisiz olarak HD kalitede izleyin.

A9 TV online televisionA9 TV

Turkki / Uskonto

3 091 Views

A9 TV, 21 Mart 2011 tarihinde yayına başlayan Türksat'tan yayın yapan televizyon kanalıdır. Türkiye'de Semerkand TV'den sonra geniş ekran yayın yapan 2. dini içerikli kanaldır. Evrim ve Darwinizm karşıtı olup İslam aleminin birleşmesi için çağrılarda bulunan yayınlar yapar.

Akit TV online televisionAkit TV

Turkki / Uutiset

3 670 Views

Akit TV, 29 Nisan 2015'te açılmış bir televizyon kanalıdır. Türksat 4A, D-Smart ve Kablo TV platformları üzerinden izlenebilmektedir. Akit TV “Hakk’ın emrinde, halkın hizmetinde” olan bir kanal. Milletimize, memleketimize, İslâm Alemi’ne ve insanlığa hayırlı işler yapmaya ahdetmiş bir ekibin sizler için canhıraş çalışarak bugünlere getirdiği Akit TV’nin yolculuğunda önceliğimiz İslâm’a ve insanlığa hizmettir. Tabi ki Akit TV’nin güçlü olması demek, sizlerin de sesinin güçlü çıkması demektir.

Altaş TV online televisionAltaş TV

Turkki / Paikallinen

2 585 Views

Altaş TV, Altaş Şirketler Grubu bünyesinde kurulan yerel televizyon kanalı. Karadeniz bölgesine yayın yapan kanal, haber ve belgesel ağırlıklı yayın yapmaktadır.

ASTV online televisionASTV

Turkki / Paikallinen

4 119 Views

As TV, 1995 tarihinde Sönmez Holding tarafından kurulmuş televizyon kanalı. Kanal Bursa Hakimiyet Gazetesi ve RadyoS'le aynı gruptadır. Türkiye'de Türksat 4A, D-Smart ve Kablo TV (Sadece Bursa'da) yayın yapmaktadır.

atv online televisionatv

Turkki / Paikallinen

3 590 Views

atv, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanalıdır. atv'nin genel yayın yönetmeni Metin Ergen'dir. Türkiye'nin ilk özel televizyonlarından biri olan atv, sürdürdüğü seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan politikasıyla yayın hayatına devam etmektedir. Türkiye’deki dizi yapımcılığının uluslararası çapta dev bir sektöre dönüşmesindeki rolü büyüktür.

atv Avrupa online televisionatv Avrupa

Turkki / Julkinen tv / Uutiset

4 101 Views

atv Avrupa, 16 Ekim 1997'de kurulan atv'nin Avrupa'daki Türklere yönelik yayın yapan televizyon kanalıdır. Haber, yerli filmler, Star TV'nin dizileri, müzik ve magazin programları, yarışmalar ile yayın akışını sürdürmektedir. İlk adı atv İnt'dir. Avrupa saatine göre yayın yapmaktadır.

Bengütürk TV online televisionBengütürk TV

Turkki / Julkinen tv / Uutiset

4 036 Views

Bengütürk TV, Türkiye'den yayın yapan ulusal bir haber kanalıdır. 2007 yılında test yayınına başlamıştır. Kanal, Milliyetçi Hareket Partisi'ne yakınlığıyla bilinmektedir. Genel yayın yönetmeni Murat İde, Ankara temsilcisi ise Metin Özkan'dır.
.


Beyaz TV online televisionBeyaz TV

Turkki / Paikallinen

4 336 Views

Beyaz TV, 24 Mayıs 2010'da kurulan ulusal televizyon kanalı. Kanal, Ses TV'nin halefidir. Beyaz TV'de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek genel koordinatörlük yapmaktadır. Eski belediye yöneticilerini ve akraba ilişkileri, mecliste Atilla Kart'ın soru önergesine sebep olmuş, ancak Melih Gökçek, kanalın oğluna ait olduğu iddialarını yalanlamıştır.

Beykent TV online televisionBeykent TV

Turkki / Viihde Tv

4 166 Views

Beykent TV, 1 Mart 2011'de Adem Çelik Şirketler Grubu bünyesinde; Türksat 3A, Kablo TV 61. Kanal ve D-Smart 245. kanalda yayına başlamıştır. Kanalın kurucusu Beykent Üniversitesi ve Beykent Eğitim Kurumları kurucusu Adem Çelik; Yönetim Kurulu Başkanı, oğlu İsmail Erkan Çelik'tir. Beykent TV, tematik bir kanal olup üst yapısında kültür-sanat ve eğitim bulunmaktadır. Kanal yayınlarını Beykent Üniversitesi Taksim Yerleşkesi'nde yapmaktadır.[1] 25. Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt kanalda, Kırmızı Çizgi programını sunmaktadır.

Bloomberg HT online televisionBloomberg HT

Turkki / Uutiset / Liiketoiminta

5 245 Views

Bloomberg HT, 27 Ocak 2010'da yayına başlamış bir ekonomi kanalı. 2010-2013 arasında sağ alt köşeyle başlamıştır. Kanal 1'in frekansından yayına başlamış kanalın genel müdürü Suavi Doğan, ekonomi direktörü Kerem Alkin, araştırma müdürü Cüneyt Başaran, haber müdürü Ali Çağatay, ekonomi müdürü Özlem Dalga, operasyon müdürü Cem Coşkun ve program müdürü Gamze Cücenoğlu'dur. Ayrıca, kanal 17 Haziran 2013'te 16:9 yayın formatına geçmiştir. 2013 yılından beri logo sol alt köşeye taşınmıştır.

Çay TV online televisionÇay TV

Turkki / Paikallinen

2 625 Views

Çay TV, Karadeniz merkezli yayın yapan ve Karadeniz Bölgesi'nin gündemi ile ilgili haberler veren Ulusal bir kanaldır. 2 Mart 1995'te yayına başladı. Ardından 31 Ağustos 2005'te uydu yayına geçti. Halen karasal yayını sadece Karadeniz Bölgesinde ve Türksat ve D-Smart yayını yapmaktadır.

Çiftçi TV online televisionÇiftçi TV

Turkki / Paikallinen

2 436 Views

Biz Çiftçi TV olarak;
Tarımsal üretim kapasitesi ile dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almakta olan, nüfusunun üçte biri tarım ve hayvancılıkta çalışan ülkemizdeki çiftçilerin, modern tarım yöntemlerini ve mekanizasyonu benimsemesi, hem üretim kalitesi ve hem de kapasitesinin artması ile küresel rekabet edebilirliğini güçlendirmeye katkı sağlamayı amaç edindik.

CNN Türk online televisionCNN Türk

Turkki / Uutiset

3 934 Views

CNN Türk, ABD'li CNN şirketi ve Doğan Grubu ortaklığı ile 11 Ekim 1999'da kurulan bir haber kanalı. Merkezi İstanbul'da olan kanalın en bilinen programları arasında 5N1K, Bir Yudum İnsan ve Oradaydım gibi yapımlar yer alır.
Doğan Medya Grubu'na ait Eko TV'nin karasal yayın frekansından yayın hayatına başlayan CNN Türk yayın hayatına başladığı ilk dönemlerinde doğrudan İngilizce'den çevrilen bazı programlar yayınlamıştır. 1999-2006 arasında sağ alt köşeye başlamıştır. 2005-2008 yılları arasında yayın haklarını satın aldığı Formula 1'i yayınlamıştır. 2006-2010 arasında yerini sağ üst köşeye taşımıştır.

Dost TV online televisionDost TV

Turkki / Paikallinen / Uskonto

2 911 Views

Dost TV, 3 Mart 2005 tarihinde yayına başlayan Türksat ve Kablo TV'den yayın yapan televizyon kanalıdır. Dini içerikli yayınlar başta olmak üzere ailelere yönelik yayın yapmaktadır. Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu (Dost FM) vardır.

Dream Türk online televisionDream Türk

Turkki / Musiikki Tv

3 937 Views

Dream Türk, Türkçe müzik kanalıdır. 15 Mart 2003'te yayın hayatına başlayan kanal, yalnızca Türkçe müzik yayınları yapmaktadır. Türkiye'de D-Smart, Filbox ve Tivibu platformunda bulunmaktadır ve Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. 2007 yılında D-Smart'ın özel kanalı olarak yayın yapmaya başlasa da 7 Ekim 2010'da yeniden ücretsiz yayına geçmiştir.

Dream TV online televisionDream TV

Turkki / Musiikki Tv

5 272 Views

Dream TV, Doğan Medya Grubu'nun gençlik ve müzik ağırlıklı yayın yapan yabancı ve Türkçe pop-rock müzik kanalı. Arada Türkçe Rap yayını da vermektedir. Kanalın kurucusu ve genel yayın yönetmeni Şafak Ongan, müzik direktörü ise Ezgi Cantekin'dir.
Müzik Hattı, Evdeki Ses, Punkart, Coke'n Music ve Yüxexes adlı birçok programları bulunmaktadır. Lirix adlı programında ise video kliplerin Türkçe sözlerini yayınlamaktadır. Kanalda video kliplerin yanı sıra sinema programları, Türkiye'deki müzik festivalleri ile ilgili programlar da bulunmaktadır.

EgemTV Uşak online televisionEgemTV Uşak

Turkki / Paikallinen

2 382 Views

Egem Tv Uşak'ın Altın Objektif Ödüllü Yerel Televizyon Kanalı.

Ekin Türk TV online televisionEkin Türk TV

Turkki / Musiikki Tv

3 938 Views

R.M Radyo Ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş 08.11.2007 yılında Anadolu'nun özel televizyon kanalı olarak yayın hayatına başladı. EKİNTÜRK TV gün boyu müzik, akşam prime time saatlerinde ise müzik - eğlence program yayınları ile tanınan EKİN logosu ile bilinen uydu kanalının sahibi ve işleticisidir.

Üç yıldan fazla bir süredir, EKİNTÜRK TV ekonomik ve politik bakımlardan hızla değişen, kalkınmakta olan ülkelerde sıkça ve genellikle karşılaşılan ekonomik politik bir çok zorluk ve sıkıntıları başarı ile aşarak bugünlere gelmiştir.

Es Tv online televisionEs Tv

Turkki / Paikallinen

4 989 Views

Eskişehir de yayın yapan ve birinci sırada izlenirliği olan yerel televizyon kanalıdır.
ES TV, kamera, stüdyo, reji, canlı yayın ekipmanlarının tamamı dijital tabanlı olup teknik donanımında gelişmiş bir teknoloji kullanmaktadır. Görsel kalitesini zenginleştirerek, profesyonel ekibi, program ve habercilik anlayışıyla Eskişehir’e yeni bir soluk getirmiştir.
İlkeli yayıncılık prensibiyle hareket eden ES TV, duyulmayanı, görülmeyeni, binilir kılma çabasıyla hizmet vermektedir.

Eurostar online televisionEurostar

Turkki / Julkinen tv / Viihde Tv

3 957 Views

Eurostar, 1 Mart 2006'da Avrupa'da ki Türklere yönelik yayın yapmak amacıyla kuruldu. Haber, yerli filmler, Star TV'nin dizileri, müzik ve magazin programları, yarışmalar ile yayın akışını sürdürmektedir. Türksat 4A uydusu üzerinden 10985 H 4800 3/4 frekansından izlenebilmektedir.

Expo Channel TV online televisionExpo Channel TV

Turkki / LifeStyle

4 819 Views

2002 yılında Erem Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı M. Özhan EREM tarafından kurulan Expo Channel, kendi alanında dünyada bir ilki gerçekleştirerek fuar yayıncılığı ile yayın hayatına başlamış, reel sektörü destekleyen yenilikçi ve çağdaş bir medya platformunu oluşturarak, bugüne kadar sunduğu içerikle firmaların büyük bütçelere gereksinim duymadan ürünlerini geniş kitlelere pazarlamasına olanak sağlamıştır.

Fashion One TV online televisionFashion One TV

Turkki / LifeStyle

3 849 Views

Fashion One TV, dünyanın ilk Türk sahipli uluslararası moda kanalı. 1 Numara Medya Grubu'na ait kanalın Milano, Paris ve New York'ta temsilcilikleri bulunmaktadır.
Fashion One TV, gerçek ve kaliteli magazin ile moda dünyasını birleştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Türkiye'nin önemli markalarını ve bu markaları yaratanları ekranlara getiren Fashion One TV dünyaca ünlü mankenleri, son moda trendlerini, ünlü markaların eski ve yeni sezon koleksiyonlarını ve birbirinden güzel defileleri de yayınlamaktadır.

.