Tele Sport لائیو سٹریم

Tele Sport 0/5 - 0 ووٹ

کے بارے میں Tele Sport

مقام: البانیہ
قسم: کھیل
Tele Sport سوشل نیٹ ورک پر: Tele Sport Tele Sport Tele Sport Tele Sport
Nuk ka shqiptar që nuk e njeh Telesportin. Një epokë u vendos prej këtij televizioni sportiv, i cili në vitet e veta më të arta ka mbajtur si magnet pas vetes qindra mijëra teleshikues të apasionuar pas sportit.
Nëse je shqiptar dhe dashuron gjithçka që ka lidhje me sportin, nuk mund të mos kujtosh ditët më të nxehta të verës duke ndjekur Telesportin.
Shumë shpejt ky emër i madh do të rikthehet aty ku i takon, duke marrë vëmendjen e merituar dhe duke pushtuar dhomat tuaja të pritjes dhe qindra lokale në të gjithë vendin. Kur je Telesport, automatikisht je i madh!


متعلقہ ٹی وی چینلز

Tv Kopliku
البانیہ / مقامی ٹی وی
Kanali zyrtar i Televizionit Kopliku. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Tv Kopliku, të cilat janë...

City TV
البانیہ / مقامی ٹی وی
Kanali televiziv lokal nga Shqipëria...

RTSH Muzikë
البانیہ / موسیقی
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...

Vizion Plus
البانیہ / عوامی ٹی وی
Vizion Plus is a national, National Digital Terrestrial Television with AMA decision. Vizion Plus is established on...

RTSH Shqip
البانیہ / عوامی ٹی وی
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...