Tele Sport Uživo prijenos

Tele Sport 0/5 - 0 glasova

O Tele Sport

Mjesto: Albanija
Kategorija: Sport
Tele Sport o društvenim mrežama: Tele Sport Tele Sport Tele Sport Tele Sport
Nuk ka shqiptar që nuk e njeh Telesportin. Një epokë u vendos prej këtij televizioni sportiv, i cili në vitet e veta më të arta ka mbajtur si magnet pas vetes qindra mijëra teleshikues të apasionuar pas sportit.
Nëse je shqiptar dhe dashuron gjithçka që ka lidhje me sportin, nuk mund të mos kujtosh ditët më të nxehta të verës duke ndjekur Telesportin.
Shumë shpejt ky emër i madh do të rikthehet aty ku i takon, duke marrë vëmendjen e merituar dhe duke pushtuar dhomat tuaja të pritjes dhe qindra lokale në të gjithë vendin. Kur je Telesport, automatikisht je i madh!

Povezani TV kanali

RTK1
Albanija / Lokalna TV
Radiotelevizioni i Kosovës (RTK) është shërbim publik transmetues, që ofron shërbimet e veta në fushën e transmetimit...

Alsat-M
Albanija / Javna TV
Alsat-M is a national television station that broadcasts throughout the territory of North Macedonia. Its programming...

RTSH Muzikë
Albanija / Glazba
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...

RTSH 3 HD
Albanija / Javna TV
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...

RTSH Kuvend
Albanija / Javna TV
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...