TV1 Channel En Directo

TV1 Channel 0/5 - 0 votos

Sobre TV1 Channel

Ubicación: Albania
Categoría: Público TV
TV1 Channel en las redes sociales: TV1 Channel TV1 Channel TV1 Channel
Cilesia e edicioneve tona te lajmeve eshte nder me te lartat ne vend. Prioritet eshte ruajtja e standarteve te larta profesionale teksa teleshikuesi njihet me te gjitha zhvillimet me te fundit ne qarkun e Shkodres por edhe Lezhes.
Ky departament ka luajtur rolin kryesor ne rritjen e madhe te imazhit te televizionit. Nepermjet ndjekjes ne vijimesi dhe nga te gjitha kendveshtrimet te te gjithe problemeve kryesore eshte krijuar respekt per lajmet tona. Ekipet televizive jane kudo per te sjelle problematiken njerezore.

Canales de TV Relacionados

Elbasani News
Albania / Noticias
Me një eksperiencë shumë vjeçare në tregun mediatik Tv Skampa ,Alsion Radio dhe portali elbasaninews.al me...

RTSH Film
Albania / Entretenimiento
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...

RTSH TV KORCA
Albania / Local
Më parë mbulonte vetëm qytetin e Korçës dhe një pjesë të vogël të fushës, ndërsa prej më shumë se dy javësh, TV Korça...

RTK4
Albania / Público TV
Radiotelevizioni i Kosovës (RTK) është shërbim publik transmetues, që ofron shërbimet e veta në fushën e transmetimit...

TV Rozafa
Albania / Local
Transmetojme 24 ore ne 24 ore pa nderprerje, lajme, emisione, programe informuese, per interesin e nje opinioni sa me...