TV1 Channel Uživo prijenos

TV1 Channel 0/5 - 0 glasova

O TV1 Channel

Mjesto: Albanija
Kategorija: Javna TV
TV1 Channel o društvenim mrežama: TV1 Channel TV1 Channel TV1 Channel
Cilesia e edicioneve tona te lajmeve eshte nder me te lartat ne vend. Prioritet eshte ruajtja e standarteve te larta profesionale teksa teleshikuesi njihet me te gjitha zhvillimet me te fundit ne qarkun e Shkodres por edhe Lezhes.
Ky departament ka luajtur rolin kryesor ne rritjen e madhe te imazhit te televizionit. Nepermjet ndjekjes ne vijimesi dhe nga te gjitha kendveshtrimet te te gjithe problemeve kryesore eshte krijuar respekt per lajmet tona. Ekipet televizive jane kudo per te sjelle problematiken njerezore.

Povezani TV kanali

RTSH Plus
Albanija / Javna TV
RTSH vazhdon të përmirësojë vazhdimisht transmetimet për publikun shqiptar. Së fundi ai njofton shikuesit e tij në...

TV Klan
Albanija / Javna TV
TV Klan (Televizioni Klan) is a private television channel with national coverage based in Tirana, Albania. TV Klan...

Elrodi TV
Albanija / Lokalna TV / Glazba
Eshte krijuar qe ne vitin 1991 si person fizik.. Eshte nje shoqeri me nje aktivitet 27 vjecar. Marke e regjistruar...

Zjarr Tv
Albanija / Lokalna TV
Nje televizion ndryshe....

RTSH 1 HD
Albanija / Javna TV
Radio Televizioni Shqiptar ( RTSH) is the public broadcaster of Albania, founded in 1938 in Tirana. RTSH runs two...