TV1 Channel لائیو سٹریم

TV1 Channel 0/5 - 0 ووٹ

کے بارے میں TV1 Channel

مقام: البانیہ
قسم: عوامی ٹی وی
TV1 Channel سوشل نیٹ ورک پر: TV1 Channel TV1 Channel TV1 Channel
Cilesia e edicioneve tona te lajmeve eshte nder me te lartat ne vend. Prioritet eshte ruajtja e standarteve te larta profesionale teksa teleshikuesi njihet me te gjitha zhvillimet me te fundit ne qarkun e Shkodres por edhe Lezhes.
Ky departament ka luajtur rolin kryesor ne rritjen e madhe te imazhit te televizionit. Nepermjet ndjekjes ne vijimesi dhe nga te gjitha kendveshtrimet te te gjithe problemeve kryesore eshte krijuar respekt per lajmet tona. Ekipet televizive jane kudo per te sjelle problematiken njerezore.


متعلقہ ٹی وی چینلز

Super Sonic Tv
البانیہ / موسیقی
Super Sonic mban emrin kompania qe boton muziken Shqiptare. Fillimet jane ne vitin 1992. Nder te parat shtepi...

RTK3
البانیہ / عوامی ٹی وی
Radiotelevizioni i Kosovës (RTK) është shërbim publik transmetues, që ofron shërbimet e veta në fushën e transmetimit...

Vizion Plus
البانیہ / عوامی ٹی وی
Vizion Plus is a national, National Digital Terrestrial Television with AMA decision. Vizion Plus is established on...

Shijak Tv
البانیہ / مقامی ٹی وی
Televizioni i pare privat ne Shqiperi. Shijak Televizion u themelua ne qytetin e Shijakut ku dhe mori emrin.Tani...

RTSH Sport HD
البانیہ / کھیل
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...