Shijak Tv لائیو سٹریم

Shijak Tv 0/5 - 0 ووٹ

کے بارے میں Shijak Tv

مقام: البانیہ
قسم: مقامی ٹی وی
Shijak Tv سوشل نیٹ ورک پر: Shijak Tv Shijak Tv Shijak Tv
Televizioni i pare privat ne Shqiperi.
Shijak Televizion u themelua ne qytetin e Shijakut ku dhe mori emrin.Tani studiot e SHTV ndodhen ne Tirane tek kryqezimi i 21 Dhjetorit mbrapa Kolegjit Turk.
Me dt 25 Dhjetor 1995 mbas rrezimit te komunizmit lindi dallandyshja e demokracise, televizioni i pare privat ne Shqiperi.Shijak Televizion, ky televizion u ngrit ne Qytetin e Shijakut(siç ka marre dhe Emrin) dhe me pas u transferua ne Tirane.
Shijak Televizion ndodhet tek kryqezimi i 21 Dhjetorit mbrapa kolegjit Turk.


متعلقہ ٹی وی چینلز

RTK1
البانیہ / مقامی ٹی وی
Radiotelevizioni i Kosovës (RTK) është shërbim publik transmetues, që ofron shërbimet e veta në fushën e transmetimit...

Super Sonic Tv
البانیہ / موسیقی
Super Sonic mban emrin kompania qe boton muziken Shqiptare. Fillimet jane ne vitin 1992. Nder te parat shtepi...

Top Channel
البانیہ / عوامی ٹی وی
Top Channel is a national commercial television station based in Tirana, Albania, founded by businessman Dritan Hoxha...

RTSH Sport HD
البانیہ / کھیل
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin...

TV Klan
البانیہ / عوامی ٹی وی
TV Klan (Televizioni Klan) is a private television channel with national coverage based in Tirana, Albania. TV Klan...